.

.

A3 А5 О7 A9 J1 J3 J5 Година Кожа прекривачот Паричникот Случај за Samsung Галакси S3 S4 S5 мини S6 S7 S8 работ Плус

A3 А5 О7 A9 J1 J3 J5 Година Кожа прекривачот Паричникот Случај за Samsung Галакси S3 S4 S5 мини S6 S7 S8 работ Плус

DEN 120.00
DEN 157.92
-24 %

Износ
Во продавницата.

A3 А5 О7 A9 J1 J3 J5 2016 Година Кожа прекривачот Паричникот Случај за Samsung Галакси S3 S4 S5 мини S6 S7 S8 работ Плус Карактеристики - 100% Сосема Нов и Висок квалитет на Оригиналниот кожа случај. - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате. Пакетот вклучува 1 X Phone Случај За превозот начин Цел , цел ќе бидат испратени без информации за песната , освен ако не се плати за Ali Express Стандард Превозот или e Packet. Цел>$5 , бесплатен превозот од Ali Express Стандард за Испорака , со песна број и информации. Руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка

За производот

Материјал:
Бренд Име:
MILYSSI
Мало Пакет:
No
Тип:
Паричникот Случај
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Компатибилен Модел На Samsung:
дизајн:
Симпатична,Апстракт,Обична,Егзотични,Животински,Бизнис,Украсени
Големина:
4.0-5.7inch
Карактеристики:
стп кожа случај
Одговара:
За Samsung Серија
потекло место:
GuangDong Кина ( копно )
микс цел:
Поддршка
Карактеристично:
Луксуз Во-Страна Шарени Печати Кожа Телефон Случај
квалитет:
А+++++
Материјал:
СТП кожа и TPU
Пакет:
OPP вреќа
Тип:
Случај

Слични предлози