.

.

LeEco Ле Про 3 случај KEZiHOME Litchi Вистинска Кожа Флип Стојат Кожа Покрие capa За Letv Про 3 LeEco Ле Про 3 X720 Телефон случаи

LeEco Ле Про 3 случај KEZiHOME Litchi Вистинска Кожа Флип Стојат Кожа Покрие capa За Letv Про 3 LeEco Ле Про 3 X720 Телефон случаи

DEN 537.00
DEN 671.04
-20 %

Износ
Во продавницата.


Случај за Letv Про 3, KEZi HOME Вистинска Кожа Флип Стојат Кожа Покритие За Letv Про 3 Le Eco Ле Про 3 X720 Телефон случаи
Продажба Карактеристики : 1.Површината Направена Од litchi stria Вистинска Кожа,100% Сосема Нов 2.Внатре Направени на СТП Кожа & Мека TPU Покрие 3.Резервираат приемник Дупка во Предниот 4.100% Чист прирачник механички шиење занает 5.Стојат Дизајн,Гледање Vedio Лесно 6.Заштита на вашиот телефон од гребење,нечистотија и испакнатините,зголемување на употребата на повеќе удобност 7.Лесна инсталација и да се отстрани во Врска со превозот По плаќање на вашата нарачка, ние ќе брод нарачката во рок од 5 дена (Освен празници).
=====================================================================================================
За боја
Како за боја, боја на производи на слики е целосно во согласност со оригиналниот. Но, се должи на peculiarties на фотографија
(блиц на камерата осветлување, следи поставување), боите на сликите и вистинската боја на производи малку различен, Тоа не може да биде
да се избегнуваат. Ако вие сте многу picky за изборот на бои на производот, ве молиме да се направи ред внимателно .
=====================================================================================================
За големина
Бидете сигурни дека пред купување ве молиме разгледајте го нашиот модел на производ, becase некои модели се слични, ако ou не може да се сигурни дека вашата
опрема модел, ве молиме да се консултирате со нас.
=====================================================================================================
За враќање
Во рок од 7 дена по receveipt, ако не ви се допаѓа тоа, Можете да се вратите на објект за наплата. Производот мора да биде во истата форма во која
беше кога се примени сè треба да биде во место, не се фрлаат пакет кој има информации за испраќачот и
примачот.
=====================================================================================================
За повратни информации
Ве молиме не остави негативни, неутрални повратни информации или да се отвори било спор во вашата нарачка без контакт со нас. Значи, ако имате било concems, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за решение и ние ќе се потрудиме да им служи и да им помогне на вас.

За производот

Компатибилен Бренд:
LeEco
Бренд Име:
KEZiHOME
Големина:
5.5 inch
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Бизнис
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
Вистинска Кожа
Број На Модел На:
За Letv Про 3 LeEco Ле Про 3 X720
Материјал:
Реален / вистински кожа+стп кожа+мека TPU
Тип:
Случај

Слични предлози