.

.

VEEVANV Мода Голем Капацитет Кутија Случај Планета Ѕвезденото Небо Простор Вселената Галаксија Печатење Кутија Случај Студентот Училиште Канцеларија Снабдување

VEEVANV Мода Голем Капацитет Кутија Случај Планета Ѕвезденото Небо Простор Вселената Галаксија Печатење Кутија Случај Студентот

DEN 304.00
DEN 468.48
-35 %

Износ
Во продавницата.


VEEVANV Голем Капацитет Кутија Случај Планета Ѕвезденото Небо Простор Вселената Галаксија Печатење Кутија Случај за Студентски Училиште Канцеларија Снабдување
Го Следат се Нашите Испорака Процес
Испорака Процес
1, Ние имаме свои склад;
2, Нашите КК ќе ги провери сите кеси внимателно пред вашите пакети се испраќаат надвор;
3, ќе се стави барем еден desiccant во секоја торба;
4, Ние ќе ги стави deodorant во секој кожни торби ( само кожни торби )
5, Ние ќе ги стави на воздушното перниче во секоја голема чанта за да се спречи деформација ( само големи чанти )
6, Ние ќе ги покрие пластична кеса или влага бариера торба пред курир торба за секој кеси.
7, Ние испрати сите пакети како подарок на царинската хартија;
8, Ние ќе напишете 6како вредност на царинската хартија.

За производот

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Стил:
Моден
Паричникот Должина:
Долго
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Затворање Тип:
Патент
Објектот Ширина:
4.5CM
Декорација:
Цртан Филм Печатење
Бренд Име:
veevanv
Број На Модел На:
UFCPB01121
Шаблон Тип:
Пејзаж
Објектот Тежина:
0.09KG
Објектот Должина:
24cm
Главен Материјал:
Oxford
Објектот Висина:
9.5cm
Паричници:
Организатор Паричници
Материјал Состав:
600D/СТП
Објектот:
Деца деца студентите молив торба
Употреба:
Make up торба/молив случај/пен торбичка/молив случај
превозот:
Бесплатен превозот
цена:
Фабрика цена
Style1:
3D печатење молив случај
квалитет:
Врвен квалитет
испорака:
Брза испорака
кориснички:
Повеќе од 200pcs
style2:
Цртан филм

Слични предлози