.

.

Моден Жените Паричници Бонбони боја Паричникот Двојно Патент Ден Спојки Чанта Wristlet Portefeuille Чанти Carteira Feminina

Моден Жените Паричници Бонбони боја Паричникот Двојно Патент Ден Спојки Чанта Wristlet Portefeuille Чанти Carteira Feminina

DEN 286.00
DEN 571.20
-50 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Паричникот
Стил:
Моден
Бренд Име:
SYNARA
Паричникот Должина:
Долго
Објектот Должина:
15cm
Шаблон Тип:
Писмо
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Објектот Висина:
10cm
Затворање Тип:
Патент
Внатрешни работи:
Патент Poucht,Мобилен Телефон Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел
Број На Модел На:
56132
Главен Материјал:
Платно
Објектот Тежина:
0.15kg
Паричници:
Стандард Паричници
Декорација:
Никој
Материјал Состав:
Платно
Објектот Ширина:
6cm
Пол:
За Тинејџерки Децата Ученици Жените Унисекс Женски
ОЕМ:
Да ,Ние го Прифаќаме ОЕМ
Материјал:
Најлон (водоотпорен)
Стил:
Моден Европски и Американски Стил Спорт sac главен Softback Гроздобер
Име за друга Држава:
паричник,carteira,чанти,паричници,држачот,кожен паричник,монета чанта
Големина:
15*10*6cm
Функција:
Во секојдневниот практичен живот

Слични предлози