.

.

Unistyle Бизнис Мажи Паричници Долго СТП машка Кожа Мобилен Телефон Спојки Чанта Корисна Торба Црна Врвот Патент Големи Паричникот Чанта

Unistyle Бизнис Мажи Паричници Долго СТП машка Кожа Мобилен Телефон Спојки Чанта Корисна Торба Црна Врвот Патент Големи Паричникот

DEN 600.00
DEN 856.80
-30 %

Износ
Во продавницата.


Unistyle Бизнис Мажи Паричници Долго СТП машка Кожа Мобилен Телефон Спојки Чанта Корисна Торба Црна Врвот Патент Големи Паричникот Чанта
ГОЛЕМИНА : 21*12*4cm
МАТЕРИЈАЛ : СТП.
ТИП : паричник.
Топло Совети Како Подолу
1. Пакет содржи : 1 x паричник
2. таму може да се 1-2cm нормално мерење на грешка.
3.Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од следи поставување

За производот

Тип На Објект:
Паричникот
Материјал Состав:
pu
Објектот Висина:
5inch
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Фото Носител На Патент Poucht,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Декорација:
Писмо
Паричникот Должина:
Долго
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
eTya
Пол:
Мажи
Објектот Ширина:
2inch
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
lwt2017042606
Стил:
бизнис
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
PU
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Должина:
9inch
број:
lwt2017042606
Пол:
Мажи,Мажи,Момчиња
Материјал:
pu
Тип:
патент бизнис долго стандард мажите паричник
Големина:
9*5*2inch
Тежина:
0.3

Слични предлози