.

.

BISI GORO Жените Паричници Алигатори Вистинска Кожа Пари Клип Долго Женски Паричник Пари Носителот Чанта Жените Спојки Пари Торба 2018

BISI GORO Жените Паричници Алигатори Вистинска Кожа Пари Клип Долго Женски Паричник Пари Носителот Чанта Жените Спојки Пари Торба

DEN 1105.00
DEN 1434.72
-23 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Тип На Објект:
Паричникот
Материјал Состав:
Cowhide
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Забелешката За Замрзнување,Држачот На
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
алигатор
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Паричникот Должина:
Долго
Објектот Висина:
12cm
Пол:
Жените
Објектот Ширина:
2.5cm
Затворање Тип:
Не Патент
Бренд Име:
Bisi Goro
Објектот Тежина:
0.205kg
Број На Модел На:
B451688
Објектот Должина:
24cm
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој

Слични предлози