.

.

HENGSHENG паричникот мажите паричници кожа purses carteira masculina краток carteras познатиот бренд чанта portefeuille дома mens walet

HENGSHENG паричникот мажите паричници кожа purses carteira masculina краток carteras познатиот бренд чанта portefeuille дома

DEN 502.00
DEN 528.00
-5 %

Износ
Во продавницата.


Дали ви се нудат пад на превозот?
Да, ние го правиме.
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот ! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака. Повеќето земји цел преку US$180 може споделување на бесплатен превозот по курир како DHL/ФЕДЕКС/UPS-от.
Дали ви се прифати микс цел?
Да, ние може да се прифати микс цел.com
EMS
Околу 5-7 дена
www. Тоа е дозволено 1-3cm грешка на големината и тежината е само за референца, тоа ќе не е точно точни. Ви благодариме!
ЗА НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Yiwu, Жеџијанг, познат како "Стока Рај за Купувачи". Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние ќе брод во рок од 5 работни дена.Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата,ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации.com
UPS-от
За 3-5 дена
www.Отворен спор и лоши повратни средства даде до по-продажба.Вкупната цена која треба да се поголеми, тогаш $20 за микс цел. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.Детали ве молиме контакт. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги испратите на вашиот клиент е превозот адреса, кога местото цел
Дали ви се прифати прилагодено производи?
Да, ние го правиме.
КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС
Нашите Работно Време : 9 : 00 часот до 11 : 30 ЧАСОТ ( Кина, хонг конг време)
За било какви прашања поздрави, Ние ќе ти одговорам веднаш штом ќе може да.
УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБА
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.com
HKPOST
Околу 15-20 дена
www. ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.
ПРЕВОЗОТ
Внимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме контактирајте со нас се покаже вашиот проблем наместо да се отвори расправа, или остави лош повратни информации.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www. MOQ на Микс цел е 1pc. А тежината е само за референца, тоа ќе не е точно точни.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
Прашања
Одговори
Дали ви се комбинираат наредби?
Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.

За производот

Тип На Објект:
Паричникот
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Тежина:
130g
Бренд Име:
HENGSHENG
Стил:
Моден
Внатрешни работи:
Патент Poucht,Монета Џеб,За Држачот,Фото Носителот,Имајте На Ум Оддел
Објектот Должина:
12.5cm
Затворање Тип:
Патент & Hasp
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Ширина:
9cm
Објектот Висина:
2.3cm
Пол:
Мажи
Декорација:
Никој
Паричници:
Стандард Паричници
Главен Материјал:
PU
Материјал Состав:
СТП Faux Кожа
Број На Модел На:
мажите паричници
Обвивка Материјал:
Полиестер
Паричникот Стил:
Црна,кафе,злато,сини луѓе паричници
Carteira Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Човекот Паричници Пакување:
OPP пластична кеса
Is_customized:
Yes
Чанта Точка Бр.:
WT-273

Слични предлози