.

.

Супер симпатична був свинче банка, свинче банка, деца роденден подароци, креативни подароци, Божиќ подароци,Пари Кутии

Супер симпатична був свинче банка, свинче банка, деца роденден подароци, креативни подароци, Божиќ подароци,Пари Кутии

DEN 374.00
DEN 393.60
-5 %

Износ
Во продавницата.

Опис : Оваа продавница на сите производи за фабрика на големо продажба. Сите продажни производ е со висок квалитет на производот, ако има било кој квалитет на проблемот, може да се врати во зависност од ситуацијата. Клиентите можат да бидат сигурни да се купи.Стоката ќе биде 3 до 7 дена откако ќе го поставите цел да се испрати, што се очекува да 23 до 35 дена стоката може да бидат испратени до клиентот раце. Добредојдовте да се избере и да се купи, ви благодариме!
Логистика : Драг пријател. Сите наредби ние основен избор е поштенски логистика, ако ви треба повеќе брзиот транспорт услуги. DHL/Федекс треба да плати товар. Ве молиме да комуницирам со нас во времето.

За производот

Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
MTY02
Обликот:
На був
Големина:
13*13*11cm

Слични предлози