.

.

Златни Шипки Бар Свинче Банка Пластични Тули Монета Банка Заштеда На Пари Кутија Дома Декор Деца Нова Година Роденденски Подарок

Златни Шипки Бар Свинче Банка Пластични Тули Монета Банка Заштеда На Пари Кутија Дома Декор Деца Нова Година Роденденски Подарок

DEN 150.00
DEN 184.80
-19 %

Износ
Во продавницата.


Материјал : Пластика (ABS)/гума plug 5% 95%
Производ големина : 145mm (должина) x 55 mm (ширина) x 40 mm (висок)
Производи тежина : 60g 1 X Златни Шипки Бар Свинче Банка

За производот

Бренд Име:
VKTECH
Број На Модел На:
свинче банка
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Пластични (ABS)/гума

Слични предлози