.

.

Во пролетта на година производот ослободување, оригиналниот дизајн лабава свила памук секојдневен жените широк нога панталони големи дворови

Во пролетта на година производот ослободување, оригиналниот дизајн лабава свила памук секојдневен жените широк нога панталони

DEN 2783.52

Износ
Во продавницата.

Половината големина : 73-90cm Хип обемот големина : 145cm долги панталони : 90cm

За производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Декорација:
Џебови
Одговара Тип:
Лабава
Панталона Стил:
широк нога панталони
Шаблон Тип:
Цврста
Пред Стил:
Станот
Стил:
Повик
Бренд Име:
Поборник природни
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Свила
Должина:
Full Length
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Број На Модел На:
1629
Боја Стил:
Природна Боја
Дебелина:
Midweight
Тип На Објект:
Целосна Должина
N:
JIEAI

Слични предлози