.

.

CR0003 Микс 10 модели 15mm широк Памук Лента 30Yards Scrapbooking Ткаенина лента Облека, додатоци

CR0003 Микс 10 модели 15mm широк Памук Лента 30Yards Scrapbooking Ткаенина лента Облека, додатоци

DEN 380.00
DEN 431.52
-12 %

Износ
Во продавницата.


Главната Вовед
@Ширина : 15mm(3/5").
@ Меша бои ќе се измеша случајно што во парк
ако сакате да се избере Модели,ве молиме обележете во ред.
@ Слики од вистински објектот,ве молиме обратете се за да се провери.
Превозот
@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 7-35 работни дена до дестинацијата.
@ International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата.
@Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот.
@Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.
Плаќање
@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира.
@ Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.
По Продава Услуга
@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес.
@ Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно.
@ Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

За производот

боја:
01 земјиште море, 02 Bonjour, 03 замокот, 04 Мравките, 05 копчиња Љубов, 06 Танц Девојка, 07 чувствуваат толку добро, 08 ви посакувам, 09 цвет кафез, 10 був дрво, Измешајте моделот на случаен избор
Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Памук
Ткаенина Тип:
Сатенски
Ширина:
5/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
CR0003
Бренд Име:
ZOTFEL
Шема:
како се покаже слика

Слични предлози