.

.

CR0002 20mm ширина Печатени Г-дин&Г-ѓа Ткаенина Памук Лента Лента 15Yards Свадба/Home занаети декорација облека, додатоци

CR0002 20mm ширина Печатени Г-дин&Г-ѓа Ткаенина Памук Лента Лента 15Yards Свадба/Home занаети декорација облека, додатоци

DEN 275.00
DEN 312.00
-12 %

Износ
Во продавницата.


Главната Вовед
@Ширина : 20mm(4/5").
@ Слики од вистински објектот,ве молиме обратете се за да се провери.
Превозот
@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 7-35 работни дена до дестинацијата.
@ International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата.
@Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот.
@Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.
Плаќање
@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира.
@ Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.
По Продава Услуга
@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес.
@ Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно.
@ Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

За производот

боја:
20mm Г-дин Г-ѓа, 20mm soliders, 20mm Среќен Божиќ Подарок, 20mm Микс 3 обрасци
Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Памук
Ткаенина Тип:
Сатенски
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
CR0002
Бренд Име:
ZOTFEL
Ширина:
4/5
Шема:
како се покаже слика

Слични предлози