.

.

CR0007 12MM/15MM/20MM Широк Печатени 20cm&100cm Владетел Памук Лента 30meter/многу Подарок занает додатоци

CR0007 12MM/15MM/20MM Широк Печатени 20cm&100cm Владетел Памук Лента 30meter/многу Подарок занает додатоци

DEN 337.00
DEN 383.52
-12 %

Износ
Во продавницата.


Главната Вовед
@Ширина : 15mm(3/5") за тип на 02 и 03 тип.
100cm лента е 12mm широк за тип 01,ве молиме да се забележи.
ако сакате да се избере Модели,ве молиме обележете во ред.
тип 04,е 20mm широк.
@ Слики од вистински објектот,ве молиме обратете се за да се провери.
Превозот
@ БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ нарачки ќе биде избран од страна на КИНА ПОСТ, 7-35 работни дена до дестинацијата.
@ International Express/курир ќе потрае околу 3-7 работни дена до дестинацијата.
@Ако вашата цел е повеќе од $200 вкупно,ние ќе се обидеме да бесплатен превозот по курир, наместо на Кина Пост бесплатен превозот.
@Било какви прашања,ве молиме да не контактирате,ќе добиете одговор во 48hours.
Плаќање
@ Ве молиме љубезно заврши на трансакција за плаќање пред да истече откако ќе се пласира.
@ Молиме обратете се на шопинг водичи како да се купи и колку да се плати на aliexpress.
По Продава Услуга
@ W e ќе се обрне внимание на патеката парцели низ целиот процес.
@ Ако има повеќе од 1 месец да не примите со цел,ве молиме обратете ни се повторно.
@ Вашите 5 ѕвезди повратни информации ќе бидат високо ценети.

За производот

Големина:
as description
Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
ZOTFEL
Шема:
Геометриски
Ширина:
5/8
Број На Модел На:
CR0007
Материјал:
100% Памук
Стил:
Единствен Лик
Техника:
Печатени
Ткаенина Тип:
Сатенски

Слични предлози