.

.

15062397 , НОВИ ширина 45mm шупливи цвеќиња серија Лента, DIY рачно изработени материјали,прибор за Облека,Подароци Виткањето

15062397 , НОВИ ширина 45mm шупливи цвеќиња серија Лента, DIY рачно изработени материјали,прибор за Облека,Подароци Виткањето

DEN 183.00
DEN 235.20
-22 %

Износ
Во продавницата.


Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите услуги, ве Молиме оставете позитивни повратни информации до нас.
БЛАГОДАРЕНИЕ ТОЛКУ МНОГУ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА : )
.
Испорака : Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail, таа ги зема околу 15-25 дена да повеќето земји, тоа би можело да потрае неколку дена повеќе, кога имаат строги царинските инспекции.
Пакет : 10yards/многу.
Ве молиме имајте во предвид дека лента бои може да се разликува малку поради монитори.
Вести на нашиот производ тим :
Ние испраќате нови дизајни од време на време, и ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница во вашите продавници во листата за да се добие ажурирање на наши нови производи.
Превозот Метод Јас :
shippin g Време : Таа ги зема околу 8-19 работни дена за САД и повеќето земји и 20-35 бизнис денови низ целиот свет(Шпанија, Бразил, Русија може да потрае подолго време од САД).
Плаќање :
Ние поддршка на платниот Зачувам преку Aliexpress, кредитна картичка е во ред.
Контакт со нас на :
Ве молиме слободно да ни e-mail со било какви прашања. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги обезбеди 100% задоволни клиенти услуга.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.
Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Како според новата политика е предвидено од страна на руската поштата во Средината на февруари, примачот мора да биде целосно име и презиме на лицето, инаку парцели ќе бидат вратени назад на испраќачот.Ви благодариме.
започнете
крајот
Добредојдовте на нашиот aliexpres
ширина : 45mm.
Превозот Метод II :
Ние нудиме бесплатно брзи превозот преку EMS (Express Mail Услуга) за цел износ поголем од (Русија ќе добијат бесплатни ЕМС превозот само за цел износ поголем од бидејќи на висока превозот на трошоците).
Испорака :
Нормално наредби ќе биде предаден во рок од 1-3 дена по плаќање пристигнува.
Превозот време : EMS трае околу 7-8 работни дена за САД.
Боја : исто aspicture подолу. Ние ќе се потрудиме да одговориме на сите пораки во рок од еден работен ден. Ако ви треба ни да брод преку EMS, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена. Ако има нешто погрешно, ве Молиме да бидат слободни да контакт. и повеќето земји. Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било каква царинска задоцнување или данок, како транзит време е многу зависеше и се дадени на Локални Поштенски Услуги.
Употреба : се направи косата лакови,ги красат мини топ капи,декорација девојки фустани,свадба слави украси,фестивал партија декорирани, и други DIY додатоци итн.

За производот

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
15062397
Шема:
Цвет
Ширина:
45mm

Слични предлози