.

.

5/8 Бесплатен превозот Пати Еластична quatrefoil печатени headband headwear hairband diy декорација на големо ОЕМ H4996

5/8 Бесплатен превозот Пати Еластична quatrefoil печатени headband headwear hairband diy декорација на големо ОЕМ H4996

DEN 522.00
DEN 715.20
-27 %

Износ
Во продавницата.


Основана во 2004 година,ние сме професионални производителот специјализирана во producting и продажба на висок квалитет на панделки,облека, додатоци,занаети,декорација и така натаму. ОЕМ е достапна,било дизајни и било какви бои може да се направи за вас . Ние сме во гуангжу,која е една од најголемите град во Кина.Светски најпознатите изложба-Кантонот фер задржете тука секоја година.Добредојдовте имаат посета,ние може да обезбеди нешто што сакате. Ние ги охрабруваме трговија на големо,ќе ви даде најниска цена и со најдобар квалитет на услугите во надеж долгорочна соработка.
Еколошки Сертификат : OEKO-TEX 100
Примена
Широко се користи за пакување подароци,цвет,лакови,торба string,играчки,чевли,домашен текстил,Облека, долна облека модни додатоци,облека, декорација,свадба декорација, одмор и декорација на handcrafts
Превозот и Процесирање на Нарачката
Објектите се обработуваат во рок од 5 работни дена по уплата (со исклучок на сабота). Бесплатен Превозот во вашата земја преку КИНА Пост Воздух Пошта,што е потребно за 12-30 дена да пристигнат. Преку Експрес курир како што курирската служба DHL,UPS-от,FEDEX, Цел повеќе од 100 долари,можете да го користите овие курир за брза испорака бесплатно! Јас т трае околу 4 -6 време на испорака.
Политика На Враќање
Предмети може да се врати ако најдете било кој квалитет на прашања,
ве молиме враќање на пратката во рок од 7 дена откако ќе го добиете вашиот парцела.
ние ќе рефундирање на приемот.
Повратни информации
Клиентите се задоволни е многу важно за нас,
Ако сте задоволни со предмети што orderd,ве молиме оставете позитивни(5 ѕвезди) повратни информации.
Ако у не се задоволни со предмети у orderd,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
Руски Клиенти Внимание ве молиме :
Според новата политика е предвидено од страна на руската поштата , Купувачот мора да му даде име и презиме , инаку пратката ќе бидат вратени назад на испраќачот.Па ве молиме да бидете сигурни дека сте се стави на точни информации кога ќе ги нарачате.Ви благодариме!
Забелешка
1. Добредојдовте ОЕМ и големо! Ние ќе ви даде подобро цени и избори!
2.Треба да имате било какви прашања pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори што е можно поскоро.Ви благодариме!

За производот

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
DUWES
Техника:
Печатени
Материјал:
Полиестер / Најлон
Ширина:
5/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
H4996
Шема:
Печати
is_customized:
Yes
боја:
како слики
Име:
глобални

Слични предлози