.

.

10 Двор Organza Сјајот Панделки За Свадба Занает Лак Украси Злато Sliver Боја

10 Двор Organza Сјајот Панделки За Свадба Занает Лак Украси Злато Sliver Боја

DEN 175.20

Износ
Во продавницата.


започнете
крајот
Чипка материјал : злато линија сребрена линија
Чипка Боја : Злато, Сребро.
Чипка спецификации : околу 3 CM

За производот

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Жакард
Материјал:
Најлон / Метален
Број На Модел На:
organza лента
Ткаенина Тип:
organza
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Полна Боја
Ширина:
3cm
Тип На Производ:
Панделки

Слични предлози