.

.

Бесплатен Превозот 40g/ml Празни Јасно Lucency Пластични In Vitro Шише Originales мини Бања Продажба Пилула Бонбони Пакување Контејнери Мало

Бесплатен Превозот 40g/ml Празни Јасно Lucency Пластични In Vitro Шише Originales мини Бања Продажба Пилула Бонбони Пакување

DEN 2255.52

Износ
Во продавницата.


Опис На Производот :
Материјал : Пластични домашно МИЛЕНИЧЕ
капа Материјал : Пластични, Алуминиумски
Капацитет : 40g/ml
Големина : 40g/ml Дијаметар : 25мм,Висока 143mm,Тежина : 23g
УПОТРЕБА : се Празни Пакување
Шишето е не-токсични,висок квалитет
Имаме многу други cometic шишиња,
Добредојдовте да ја разгледате нашата продавница
Производ Слика :

За производот

боја:
40ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
LXPACKING КО
Големина:
40g/ml
Број На Модел На:
40g/ml Јасно Lucency Пластични Празни Шишиња Со завртка капак
Материјал:
пластични
боја:
Јасно Lucency
Големина:
40g/ml

Слични предлози