.

.

5G 5ML Акрилик Круна Тегла Сребро Бела Боја, Празни Козметички Пакување Jar, со Висок Квалитет Акрилик Круна Шише, 50pcs/Многу

5G 5ML Акрилик Круна Тегла Сребро Бела Боја, Празни Козметички Пакување Jar, со Висок Квалитет Акрилик Круна Шише, 50pcs/Многу

DEN 3461.00
DEN 3643.20
-5 %

Износ
Во продавницата.


5 G Акрилик Круна Тегла, Око Крем Тегла, Празни Козметички Тегла, Крем Jar, со Висок Квалитет Бела Боја Тегла, Круна Шишиња,
Бесплатен Превозот-50pcs/Многу
Предмет : 5 G Акрилик Круна Тегла.
Капацитет : 5 G.
Боја : Сребро Бел сјај во боја. (Ве молиме имајте предвид, овој линк е за цел на Бела Боја.)
Furface многу Сјајна и светла, Кристал.
Висок квалитет, Многу убаво Тегла.

За производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
5G, 5ML
Број На Модел На:
Акрилик Круна Тегла
Материјал:
Акрилик
боја:
сребро бела

Слични предлози