.

.

35g Црна Antiperspirant Шише со Пластични Лежиште, Црна Тек на Шише, Deodorant Шише, Парфем се Тркалаат на шише, 50pcs/Многу

35g Црна Antiperspirant Шише со Пластични Лежиште, Црна Тек на Шише, Deodorant Шише, Парфем се Тркалаат на шише, 50pcs/Многу

DEN 3461.00
DEN 3643.20
-5 %

Износ
Во продавницата.


35g 35ml Sliver Капа се Тркалаат на Шише, Deodorant Шише, Црна Тек на Шише, Црна Antiperspirant Шише со Пластични Лежиште, Парфем се тркалаат на шише, Празни Козметички Шишиња,,.
Бесплатен Превозот-50pcs/Многу-
Предмет : 35 ML се Тркалаат на Шишето,
Материјал : Храна одделение PP.
Капацитет : 35 ML, 35 G.
Боја : Црна + Метал Алуминиум Сребрена Капа.
Ролери Материјал : Пластични мушка топката.

За производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Големина:
35ml 35g
Број На Модел На:
Се Тркалаат На
боја:
Црна
Мушка Топката материјал:
Пластични топката мушка
капа боја:
Метал Алуминиум Капа со Sliver Боја
Материјал:
Храна Одделение Материјал PP

Слични предлози