.

.

35g Пластични се Тркалаат на Шише во Бела Боја, Deodorant или Antiperspirant Пакување Шише, Етерични Масла Ролери Шише, 50pcs/Многу

35g Пластични се Тркалаат на Шише во Бела Боја, Deodorant или Antiperspirant Пакување Шише, Етерични Масла Ролери Шише, 50pcs/Многу

DEN 3254.00
DEN 3499.20
-7 %

Износ
Во продавницата.


35ml 35g Deodorant Шишиња, Antiperspirant Шишиња, Козметички се Тркалаат на Шише, Парфем ролери шише, Етерично Масло Шишиња, Пластични Бела Тек на Шише.
Бесплатен Превозот-50pcs/Многу-
Предмет : 35ml се Тркалаат на Шишето,
Материјал : Храна одделение PP.
Капацитет : 35ml, 35g.
Боја : Бела + Бела транспарентна Капа.
Ролери Материјал : Пластични мушка топката.

За производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Големина:
35ml 35g
Број На Модел На:
Се Тркалаат На
боја:
Бела
Мушка Топката материјал:
Пластични топката мушка
Материјал:
Храна Одделение Пластични Материјали PP

Слични предлози