.

.

2ML Црвени Пластични се Тркалаат на Шише, Етерични Масла Ролери Шишиња, 2G Мини Усна Сјај Шише, Око Крем Примерок Шише, 50pcs/Многу

2ML Црвени Пластични се Тркалаат на Шише, Етерични Масла Ролери Шишиња, 2G Мини Усна Сјај Шише, Око Крем Примерок Шише, 50pcs/Многу

DEN 1692.00
DEN 1819.20
-7 %

Износ
Во продавницата.


2 ML Празни Пластични се Тркалаат на Шишиња, 2 G Усна Сјај Шишиња, 2ml Етерично Масло Шишиња, Парфем шишиња, Око Крем Шише.
Бесплатен Превозот-50pcs/Многу-
Предмет : 2 ML се Тркалаат на Шишето,
Материјал : Храна одделение PP.
Капацитет : 2 ML, 2 G.
Боја : Црвена боја шише.
Капа Боја : Бела Боја или Транспарентни Боја.
Мушка Ролери Материјал : Пластични мушка топката .
Повеќе стилови на повеќе концесии

За производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
2ML, 2G
Број На Модел На:
Пластични Ролери Шише
Ролери Мушка Топката Материјал:
Пластични топката мушка
боја:
Црвена
Материјал:
Храна Одделение Материјал PP

Слични предлози