.

.

5G Пластични Празни Lip Balm Шише, Усна Сјај Цевка, Кармин Цевка, Симпатична Козметички Пакување Сад, 50pcs/Многу

5G Пластични Празни Lip Balm Шише, Усна Сјај Цевка, Кармин Цевка, Симпатична Козметички Пакување Сад, 50pcs/Многу

DEN 1871.00
DEN 2011.20
-7 %

Износ
Во продавницата.


5 ML 5 G Пластични Празни Lip Balm Шише, Усна Сјај Шише, Усна Сјај Цевки, Усна Крем Цевка, Кармин Цевка, Симпатична Козметички Пакување Контејнер,,
Бесплатен Превозот50pcs/Многу-
Предмет : 5ml Празни Lip Balm Шише, Усна Сјај Шише.
Капацитет : 5ml, 5g .
Боја : 5 Бои на располагање. Розова, Виолетова, Сина, Зелена, Жолта. (Мешање 5 Бои испорака)

За производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Големина:
5G, 5ML
Број На Модел На:
lip balm пакување
Бои:
Розова, Виолетова, Сина, Зелена, Жолта
Материјал:
Пластични
Употреба:
lip balm пакување
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА

Слични предлози