.

.

50pcs/многу Капацитет 20g PS Висок Квалитет на Козметички Тегли Пакување Круг Крем Шише Тегла Пластика Контејнер за Складирање Со Јасни Капак

50pcs/многу Капацитет 20g PS Висок Квалитет на Козметички Тегли Пакување Круг Крем Шише Тегла Пластика Контејнер за Складирање

DEN 1629.00
DEN 2395.20
-32 %

Износ
Во продавницата.


Сосема нов и Висок quanlity
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
10% ПРОДАЖБА АКО ЦЕЛ над 5 Многу
Спецификација : Карактеристика : Сите јасно тегла , Круг & Мазна , Дебели База, Со Различни Други Добавувачот е Мерење : Дијаметар 50mm x Висина од 20 mm Капацитет : 20ml Боја : Јасно Пакување : OPP вреќа,Од картон

** Објектите се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
** Бесплатен превозот
само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ).
Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рамките на 2-4 дена за вашата нарачка. (Во рок од 3 дена)
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
*** Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Вашето задоволство, нашите извршување!

За производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
20g
Број На Модел На:
PS Тегла
is_customized:
Yes
Број На Модел:
20g дебели база
Капацитет:
20ml 20cc
Користат За:
крем,козметички,лабава прав,помине уметност
Материјал на Ззп:
PS
Материјал на Шише:
PS
мерење:
Со дијаметар од 50 mm x Висина од 20 mm
боја:
црна ,бела

Слични предлози