.

.

300ML X 20 Празни Refillable Златен Спреј Пумпа Пластични Транспарентен Шишиња Козметички Парфем МИЛЕНИЧЕ Сад Шише Козметички пакување

300ML X 20 Празни Refillable Златен Спреј Пумпа Пластични Транспарентен Шишиња Козметички Парфем МИЛЕНИЧЕ Сад Шише Козметички

DEN 2048.00
DEN 2155.20
-5 %

Износ
Во продавницата.

Вратени предмети мора да се дојде со оригинални делови и додатоци. Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети, корисниците се одговорни за сите врати превозот обвиненија.
* Кога вашата нарачка во рок од 2kg, ние ќе преку Кина Пост Воздух Mail за да ја испратите вашата нарачка, со бесплатен превозот; кога вашата нарачка надвор од 2kg, ние може да одберете брод од страна на други меѓународни истите да се изречни или subpackage, ќе најдете навистина голем попуст на превозот цена, како резултат на тоа, тоа е навистина многу ниска цена за вас!
* Превозот ќе бидат затворени за време на викендите или големи празници. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми ПОБРЗО.
* Дали потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас.
300 ML X 20 Празни Refillable Златен Спреј Пумпа Пластични Транспарентен Шишиња Козметички Парфем МИЛЕНИЧЕ Сад Шише Козметички пакување
Капацитет : 300ml
Големина : 187 X55 MM
Шише устата : 24/410
Материјал : домашно МИЛЕНИЧЕ+PP(Алуминиум )
Шише Боја : Транспарентна ( Јасно )
Спреј Во Боја : Златна ( Бела ) , Злато ( Транспарентна ) , Злато ( Црна )
MOQ : 20pc, 20 PC / многу
Превозот
* Принцип, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 работни денови по добивањето на вашиот расчисти исплата, испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и уживање во вашата шопинг и ние, исто така, се надевам дека ќе може да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди задоволство.
* Клиенти се одговорен за било обичај такси, увозните давачки, а должност на даноци.Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура,ве молиме ги споделите со нас кога местото цел
Повратни информации
* Ние го негува секој ја напуштат повратни информации од нашите клиенти; Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Телефонски Број е многу важно за поштата може контакт со вас во времето.
* Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од денот на приемот.
* Ако имате било какви прашања во врска со нашата продавница или предмети, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во рок од 24hours по приемот на вашата е-пошта. Обично,Ние ќе напишете пониска вредност и марк "подарок" или "пример" за да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок.

За производот

боја:
Црн Спреј, Транспарентни Спреј, Бела Спреј
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Пластични
Големина:
300ml 300CC 300G 10OZ
Број На Модел На:
Пластични Спреј Шише
is_customized:
Yes
Место на Потекло:
Жеџијанг ,CN
шише шише:
Транспарентен ( Јасно )
Запечатување Тип:
спреј пумпа
пумпа боја:
Злато
Затворање:
24/410
Употреба:
тоалетна вода / цвет вода течни / парфеми / кожата течна вода итн
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Пластични Тип:
домашно милениче
Пумпа материјал:
Алуминиум - пластика

Слични предлози