.

.

Изработени во Тајван со Висок Квалитет Патна Големина на Примерокот Sifter Прав Тегла Сад со Повлече Табот Печат Налепница(AY81(5)(W)SST=5)

Изработени во Тајван со Висок Квалитет Патна Големина на Примерокот Sifter Прав Тегла Сад со Повлече Табот Печат Налепница(AY81(5)(W)SST=5)

DEN 508.80

Износ
Во продавницата.

Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : а) Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. б) ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Акрилна Пластика Прозорец Капак 5 компјутери Мини Пластични Козметички Sifter Сад со Повлече Табот Печат Налепница Многу од 5 со Повлече Табот Печат Налепница на Sifter Капацитет : 1.5 Грам за Лабава Прав Боја : Јасно Тегла со Видите Преку Црна Rim Прозорец Капа Материјал : Jar - Полистирен (PS) Пластичен Капак - ABS rim и Акрил Прозорец Капак Sifter : Полипропилен (PP) Пластика Големина : околу 15/19" високи (со капа на) и 1 3 / 16" дијаметар (3.1 Кол x 2.0 H cm) ** Бесплатен Превозот ** БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ во следниве земји :
Австралија, Јапонија, Нов Зеланд, Сингапур, Сад, Канада, Велика Британија, Германија, Франција, Белгија, Данска, Финска, Грција, Индија, Ирска, Италија, Кореја, Литванија, Macao, Малезија, Маурициус, Молдавија, Холандија, Филипини, Полска, Португалија, Романија, Сан Марино, Senegal, Јужна Африка, Турција, Украина. Ако вашата земја не е на листата погоре, ве молиме контактирајте со нас за превозот цена, благодарение. Ќе брод вашата стока од страна на Економијата на Превозот на Chunghwa Пост. Следење на број, ќе бидат доставени до купувачот по брод од стоката. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. Некаде царинската ќе ја испита парцела и некаде ќе не. Ние ќе ја испрати на производот како подарок или примерок и да се стави на пониска вредност на фактура да им помогне на клиентите да се избегне увозни давачки. Повеќето од нашите клиенти не се наплаќа должноста или доплата. Ако имате било какви посебни барање, ве молиме љубезно ни советува еднаш место цел. Сите стоки ќе бидат испратени надвор од Тајван со добра картон и добро пакување состојба. Ќе брод стока од страна на Економијата на Превозот на Chunghwa Пост. Ќе се советува следење на број за вашиот референца по испрати на пратката. Ве молиме не конкурираат ако не може да го прифати испорака детали.

За производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
AY81(5)(W)SST-C=5 компјутери
Капацитет:
1.5 грам
Материјал:
Пластични
боја:
Јасно тегла
Функција:
Пополнете Во Прав
Име:
sifter тегла
Големина:
3.1 Dia x 2.0 H cm

Слични предлози