.

.

100pcs 20g Прав Тегла Refillable Тенџере Со Sifter Капак Прав Плескавици, Козметички Сад PS Јасно Пластика Празни Крем Тегли Пакување

100pcs 20g Прав Тегла Refillable Тенџере Со Sifter Капак Прав Плескавици, Козметички Сад PS Јасно Пластика Празни Крем Тегли

DEN 3231.00
DEN 4752.00
-32 %

Износ
Во продавницата.


Сосема нов и Висок quanlity
БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
10% ПРОДАЖБА АКО ЦЕЛ над 5 Многу
Спецификација : Карактеристика : Сите Јасно, Круг & Мазна , Дебели База, Со Различни Други Добавувачот е Мерење : Дијаметар 50mm x Висина од 20 mm Капацитет : 20ml Пакување : OPP кеси ,Надворешниот картон

** Објектите се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
** Бесплатен превозот
само пратете од Кина Пост Воздух Mail,треба околу 15-25 работни дена да пристигнат. ако ви треба добра под итно, ве молиме изберете превозот метод на курирската служба DHL, или ЕМС и плаќаат екстра за испорака(5-9 дена за да стигне до вас ).
Кога ќе го видите вашиот платен за превозот, ние ќе го организира брод за вас во рамките на 2-4 дена за вашата нарачка. (Во рок од 3 дена)
Плаќање
* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.
*Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, acce pt различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и други како што е подолу.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
*** Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Вашето задоволство, нашите извршување!

За производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
20g
Број На Модел На:
празно шише
is_customized:
Yes
Пластични Тип:
PS
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Површината Ракување:
печатење на екран
Запечатување Тип:
завртка капа
Број На Модел На:
20g дебели база
Користат За:
крем,козметички,лабава прав,помине уметност
Материјал на Ззп:
PS
Материјал на Шише:
PS
Материјал:
Пластични

Слични предлози