.

.

8ml празни Кармин цевка Lip balm цевка Кармин сад Кармин шише Усна сјај цевка F20171026

8ml празни Кармин цевка Lip balm цевка Кармин сад Кармин шише Усна сјај цевка F20171026

DEN 19022.00
DEN 20023.20
-5 %

Износ
Во продавницата.


на празникот На патување
Од суштинско значење за мажите и жените.
Спецификации :
Големина : 8ml
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.

За производот

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Број На Модел На:
F201790
Големина:
8ml

Слични предлози