.

.

30/50мл бела капак цевка цевка козметички производи за нега на кожата пакување празни шишиња ЕА шишиња, пластични црева F20171000

30/50мл бела капак цевка цевка козметички производи за нега на кожата пакување празни шишиња ЕА шишиња, пластични црева F20171000

DEN 7854.00
DEN 8355.36
-6 %

Износ
Во продавницата.


на празникот На патување
Од суштинско значење за мажите и жените.
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) друштво или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. Ве молиме контактирајте со нас прво, ако имате било каков проблем.Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо.

За производот

Спецификации:
30ml, 50мл
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
ETRSUNTECH
Број На Модел На:
PP201708
Големина:
as pic

Слични предлози