.

.

Авто Делови Оригинални ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНА ASSY ОЕМ#12568062/ 8125680620 За CHEVROLET GMC ISUZU BUICK SAAB HUMMER За промет на Големо&Мало

Авто Делови Оригинални ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНА ASSY ОЕМ12568062/ 8125680620 За CHEVROLET GMC ISUZU BUICK SAAB HUMMER За промет на

DEN 2059.20

Износ
Во продавницата.


Авто Делови Оригинални ПАЛЕЊЕ СЕРПЕНТИНА ASSY ОЕМ#12568062/ 8125680620 За CHEVROLET UF303 За промет на Големо&Мало
ВИЕ ЌЕ ДОБИЕТЕ ПРЕДМЕТИ ТОКМУ ОНАКА КАКО ШТО СЛИКИТЕ ПОКАЖУВААТ !
Драги пријатели : Добредојдовте на нашата продавница ,ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи (бои, акции availiable,компатибилност), ве молиме контактирајте со нас веднаш ,или оставете порака ,ние ќе ви одговори веднаш штом ќе се види тоа , обично во рок од следните 24 часа.Ви благодариме! Патем,за промет на големо,ние може да понуди многу конкурентна цена, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку ви треба голема количина ,Regarsds!
ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС

За производот

Осветленост Дел Број:
8125680620 12568062
Производителот Дел Број:
12568062
Бренд Име:
gols
Материјал:
-
Точка име :
палење серпентина
OEM /Дел број:
8125680620 12568062
Боја:
Токму онака како што сликите покажуваат
Автомобил Направи:
за chevrolet
Снабдување Способност:
5000pcs/месец
начин на плаќање:
Paypal /Western union /Aliexpress / T/T
Превозот услови:
DHL,ТНТ,UPS-от,EMS,ARAMEX,итн
Пакет:
Меур кеси+внатрешен кутија+надворешниот картон

Слични предлози