.

.

5D крстот бод колекции Животни опашот на везови DIY DMC14CT unprinted Смета Крстот Бод Дома Декор

5D крстот бод колекции Животни опашот на везови DIY DMC14CT unprinted Смета Крстот Бод Дома Декор

DEN 954.00
DEN 1734.24
-45 %

Износ
Во продавницата.

Ви благодарам многу! Се надеваме дека ќе им даде 5 ѕвезди и добри евалуација.Бразил и Аргентина царинење се многу бавно.3 cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена. (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми, 1 насоки теми за назад бод.
Ние ќе испрати предмети во рок од 2-5days (работни дена, Не празник сезони)по уплатата се потврди со платформа. -Опис : Бода : 200w x 200h Големина на слика : 36 x 36cm Големина на платно : 36. Боја треба да се погледне за производот што го добиваат, ве Молиме да не се отвори спорот поради големината и бојата неусогласеност. Answer : ___________________________ Note : ( не надвор рамка ) Забелешка : 1. Скицата *1. Некои времето не можеме да го контролираат транспорт време, бидејќи на одмор ,лошите временски услови(како снег бура дена )и вашата земја царинење брзина бавно ,но ние ќе се обидеме да го избере најдобриот транспорт беше во вашата земја. Кога ќе добиете предмети ќе нареди, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ние продаваме дијаманти сликарство, крстот бод, лента везови перници се полу-готови производи. На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за помалку од 2kg стоки во 15-60 работни дена, Ако треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака. Ви благодариме многу.ако сакате да трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас . Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ако не можете да ги пратите пратката или збунети, ве молиме порака на нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена .
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА! 5 D крстот бод колекции Животни опашот на везови DIY DMC14 CT unprinted Смета Крстот Бод Дома Декор
Почитувани, се обрне внимание! 1.Датум само за референца ,точна големина и боја и теми. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
- Имајте на ум :
1.голема цел ,голем попуст. Embroider теми *1.Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми.

За производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Стил:
Европа
Бренд Име:
Златна Panno
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
ПП торба
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Тема:
Паун
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Е Прилагодена:
Yes
Големина:
36.3 x 36.3 cm

Слични предлози