.

.

nOneroom момче бакнеж девојка крстот бод за полнење памук конец везови луѓе paiting слика DIY рачно изработени везана сет

nOneroom момче бакнеж девојка крстот бод за полнење памук конец везови луѓе paiting слика DIY рачно изработени везана сет

DEN 177.00
DEN 346.08
-49 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Големина:
32x40cm
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT ПЕЧАТЕЊЕ
Бренд Име:
oneroom
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Портрет
Материјал:
100% Памук
Стил:
Класичен
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
OPP ПАКУВАЊЕ ИЛИ ПЛАСТИЧНА АМБАЛАЖА
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT ПЕЧАТЕЊЕ
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Број На Модел На:
R060
Тип На Единица:
Сет
Тежина На Пакет:
0.1kg
Пакет Големина:
30cm x 20cm x 2cm

Слични предлози