.

.

Златна Panno,Везана,Везови,DIY Портрет Сликарство,Крстот бод,колекции,14ct Самовила дома Крст-бод,Сетови За Везови

Златна Panno,Везана,Везови,DIY Портрет Сликарство,Крстот бод,колекции,14ct Самовила дома Крст-бод,Сетови За Везови

DEN 1832.00
DEN 3331.20
-45 %

Износ
Во продавницата.


Ова е крстот бод.
Бода : 400 X225
Големина на слика : 72.6 X40.8 CM
податоци за повикување само точни податоци во согласност со производот што сте го добиле

За производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Бренд Име:
Златна Panno
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
пластична кеса
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Тема:
самовила

Слични предлози