.

.

Везана Занает DIY 14CT unprinted везови француски DMC Квалитет Смета Крстот Бод Комплет DIY Маслото Пијано Home art оркестарот

Везана Занает DIY 14CT unprinted везови француски DMC Квалитет Смета Крстот Бод Комплет DIY Маслото Пијано Home art оркестарот

DEN 1579.00
DEN 2870.40
-45 %

Износ
Во продавницата.

Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Embroider игла *2. Ви благодариме многу. Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас.Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашето задоволство е многу важна за нас. Скицата *1.Купувачи од Русија, Украина и Белорусија треба ПОЛНО ИМЕ. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Боја треба да се погледне за производот што го добиваат, ве Молиме да не се отвори спорот поради големината и бојата неусогласеност. Embroider теми *1. не се вклучуваат рамка. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена . Ви благодарам многу! Се надеваме дека ќе им даде 5 ѕвезди и добри евалуација. -Опис : Бода : 320w x 240h Големина : 58. (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми, 1 насоки теми за назад бод. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress. Ние продаваме дијаманти сликарство, крстот бод, лента везови перници се полу-готови производи.
Ние прифаќаме Alipay.
Ние ќе испрати предмети во рок од 2-5days (работни дена, Не празник сезони)по уплатата се потврди со платформа. Answer : ___________________________ Note : (не надвор рамка) Забелешка : 1.Нашата цел е задоволството на клиентите! Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Некои времето не можеме да го контролираат транспорт време, бидејќи на одмор ,лошите временски услови(како снег бура дена )и вашата земја царинење брзина бавно ,но ние ќе се обидеме да го избере најдобриот транспорт беше во вашата земја.ако сакате да трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас . Кога ќе добиете предмети ќе нареди, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако не можете да ги пратите пратката или збунети, ве молиме порака на нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
- Имајте на ум :
1. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.

За производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Стил:
Европа
Бренд Име:
Златна Panno
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Е Прилагодена:
Yes
Големина:
58.1 x 43.5 cm
Шема:
Неверојатни Благодатта

Слични предлози