.

.

Везана Занаети 14CT unprinted везови DMC Смета Крстот Бод за Полнење на Нафта Сликарство Knip Животни Мачка

Везана Занаети 14CT unprinted везови DMC Смета Крстот Бод за Полнење на Нафта Сликарство Knip Животни Мачка

DEN 1770.00
DEN 3217.92
-45 %

Износ
Во продавницата.

Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена. -Опис : Бода : 243w x 320h Големина : 44. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.Датум само за референца ,точна големина и боја и теми. (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми, 1 насоки теми за назад бод. Embroider игла *2. Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Некои времето не можеме да го контролираат транспорт време, бидејќи на одмор ,лошите временски услови(како снег бура дена )и вашата земја царинење брзина бавно ,но ние ќе се обидеме да го избере најдобриот транспорт беше во вашата земја. Боја треба да се погледне за производот што го добиваат, ве Молиме да не се отвори спорот поради големината и бојата неусогласеност. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми. Ние продаваме дијаманти сликарство, крстот бод, лента везови перници се полу-готови производи. Кога ќе добиете предмети ќе нареди, во рок од 24 часа, ве молиме проверете го тоа внимателно. Скицата *1. Ако сте задоволни со yourgoods, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.голема цел ,голем попуст.Нашата цел е задоволството на клиентите! Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.ако сакате да трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас . Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена . Ако не можете да ги пратите пратката или збунети, ве молиме порака на нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. не се вклучуваат рамка.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА! Везана Занаети 14 CT unprinted везови DMC Смета Крстот Бод за Полнење на Нафта Сликарство Knip Животни Мачка
Почитувани, се обрне внимание! 1.Купувачи од Русија, Украина и Белорусија треба ПОЛНО ИМЕ. Answer : ___________________________ Note : (не надвор рамка) Забелешка : 1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.

За производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Стил:
Европа
Бренд Име:
Златна Panno
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
ПП торба
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Е Прилагодена:
Yes
Големина:
44.1 x 58.1 cm
Шема:
Мачки

Слични предлози