.

.

Везана DIY DMC 14CT unprinted Крстот бод колекции За Везови убавина ангел цвет во градината Дома Декор

Везана DIY DMC 14CT unprinted Крстот бод колекции За Везови убавина ангел цвет во градината Дома Декор

DEN 1578.00
DEN 2868.48
-45 %

Износ
Во продавницата.

Датум само за референца ,точна големина и боја и теми. Боја треба да се погледне за производот што го добиваат, ве Молиме да не се отвори спорот поради големината и бојата неусогласеност. Нема исклучоци! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Некои времето не можеме да го контролираат транспорт време, бидејќи на одмор ,лошите временски услови(како снег бура дена )и вашата земја царинење брзина бавно ,но ние ќе се обидеме да го избере најдобриот транспорт беше во вашата земја.Ве молиме контактирајте со нас директно ако имате било какви проблеми.
- Имајте на ум :
1. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Ние ќе испрати предмети во рок од 2-5days (работни дена, Не празник сезони)по уплатата се потврди со платформа.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашето задоволство е многу важна за нас. -Опис : Бода : 325w x300h Големина на слика : 42. Ви благодарам многу! Се надеваме дека ќе им даде 5 ѕвезди и добри евалуација. Ако сте задоволни со yourgoods, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање.4cm Боја (Embroidering ткаенина) : Бела Пакет Содржина : Embroider крпа *1.
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА! Везана DIY DMC 14 CT unprinted Крстот бод колекции За Везови убавина ангел цвет во градината Дома Декор
Почитувани, се обрне внимание! 1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на нарачката.Купувачи од Русија, Украина и Белорусија треба ПОЛНО ИМЕ. Ние продаваме дијаманти сликарство, крстот бод, лента везови перници се полу-готови производи.голема цел ,голем попуст. На пратката од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail за помалку од 2kg стоки во 15-60 работни дена, Ако треба објектот итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.ако сакате да трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас . Ние ќе се пресмета изразат превозот цена за вас. Embroider теми *1. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ако не можете да ги пратите пратката или збунети, ве молиме порака на нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. Скицата *1.3x54cm Големина на платно : 42. Embroider игла *2. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 15 дена.

За производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Бренд Име:
Златна Panno
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
Ткаенина Тип:
Памук
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted
Е Прилагодена:
Yes
Големина:
42.6 x 54.4 cm
Шема:
Убавината Цвет

Слични предлози