.

.

5 Врвен Квалитет 11CT 11ST 14ST 14CT Aida крстот бод платно црна боја, embroider платно Aida 100x150cm JCS

5 Врвен Квалитет 11CT 11ST 14ST 14CT Aida крстот бод платно црна боја, embroider платно Aida 100x150cm JCS

DEN 710.00
DEN 1392.00
-49 %

Износ
Во продавницата.


За производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT 150x100CM, 14CT 150x100CM
Бренд Име:
oneroom
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
opp пакување

Слични предлози