.

.

Вез заврши / Suzhou Класичната Везови / Кинески традиционален вез / Крст Бод завршен-сликарство Цвеќиња 3

Вез заврши / Suzhou Класичната Везови / Кинески традиционален вез / Крст Бод завршен-сликарство Цвеќиња 3

DEN 575.04

Износ
Во продавницата.

Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.

Опис На Производот
Вез заврши / Suzhou Класичната Везови / Кинески традиционален вез / Крст Бод завршен
Големина на : (насликани јадро 30 * 30 монтирани 40 * 40) производите се меки монтирани производи Употреба "дома декорација, сите видови на домашна декорација материјали, сите видови на бизнис подароци, подароци пријатели, карактеристики на сувенири подароци. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Се враќа :
1. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Повратни информации :
1. Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Гаранција & Одржување :
1. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.

За производот

Големина:
40cm 40cm
Стил:
Традиционален Кинески
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
opp
is_customized:
Yes
Крстот Бод Ткаенина КТ број:
Компјутер везови

Слични предлози