.

.

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,Мачка

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,Мачка

DEN 407.00
DEN 689.76
-41 %

Износ
Во продавницата.


Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, Мачка
БЕСПЛАТЕН превозот
Бод грофот : 103x123 бода
Бои : 27 бои
Големина на слика : 23 X28 CM, 11 CT
18 X22 CM, 14 CT
Платно големина : 33 x38 CM, 11 CT
28 X32 CM, 14 CT
Смета платно (unprinted платно), бела
Насоки : 1 конец = 6 насоки
Пакет содржи : 1、100% памук теми
2、Везени платно
3、игли
4、HD Шарени График

За производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT unprinted, 14CT unprinted
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Животните

Слични предлози