.

.

Onesies за деца pajama сет Зимски фланелен боксери топло животно децата sleepwear пингвин pyjamas девојки и момчиња божиќ пижами

Onesies за деца pajama сет Зимски фланелен боксери топло животно децата sleepwear пингвин pyjamas девојки и момчиња божиќ пижами

DEN 702.00
DEN 876.96
-20 %

Износ
Во продавницата.

Совети
1 : 1 Inch=2.54 СМ; 1 CM=0.39 Инч.
2 : Поради различни производство серии, може да има отстапување од 2-3 CM за предмети.
3 : Бои на вашиот монитор може да се разликува малку од вистинскиот производ бои во зависност од вашиот monitor settings.
4 единица;cm) белешка; 1cm=0.3937 инчен
ДЕТЕ ГОЛЕМИНА ВОВЕД ГОЛЕМИНА НАС ГОЛЕМИНА CN За висина Биста Рамо Должина на Ракав 4 85/100 85-102 CM 88cm 41cm 41cm 6 95/110 102-110 CM 92cm 42cm 43cm 8 105/120 112-122 CM 94cm 43 CM 47cm 10 115/130 122-132 CM 96cm 44cm 49cm 12 125/140 132-145 CM 98cm 45см 54cm
Производот не содржи чевли

За производот

Дете НИ Големина:
4T, 6, 8, 10, 12
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Пижами
Бренд Име:
EOICIOI
Големина:
3y-12y
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Sleeve Стил:
Raglan Ракав
Пол:
Унисекс
Стил:
Животно пижами
Ткаенина Тип:
Фланелен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
Маскирани
Шаблон Тип:
Животните
Број На Модел На:
момчињата sleepwear
Материјал:
Полиестер
производство на:
деца облека кина
Испорака методи:
Бесплатен превозот во повеќето земји
Материјал:
Фланелен
погодни за возраста:
3Y 4Y 5Y 6Y 7Y 8Y 9Y 10Y 11Y 12Y
Пол:
момче девојче

Слични предлози