.

.

Мотор За Suzuki GSXR600 GSXR750 2011 2012 2013 GSXR GSX-R 600 750 K11 Јаглерод Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

Мотор За Suzuki GSXR600 GSXR750 2011 2012 2013 GSXR GSX-R 600 750 K11 Јаглерод Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

DEN 1837.00
DEN 2112.00
-13 %

Износ
Во продавницата.


Ние ќе ви даде детали на превозот што треба. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
2)превозот време :
Обично, објектот ќе биде предаден од по 6 работни дена од денот на плаќање расчисти датум.
Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) .
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директна и
ние ќе се потрудиме да ви помогне. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
даноци
- Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност. Рамка лизгачи помогне да се заштити рамка, моторот случаи и лакот/маска за да се минимизира трошоците за поправка Количина : 1 пар ,Мотоцикл замена на Резервни Делови , објектот е 100% брендирани нови Инструкции : Нема Настава водич Боја : исто како слика покаже Материјал : Delrin Обтекател Намалување на : Не Одговара За : 2011-2013 Suzuki GSX-R 600/750 Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
- Во однос на Увозните давачки , даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата. Ви благодариме за вашето разбирање. Нејзините трошоци се на товар на купувачот одговорност.
клиентите Задоволителна
1.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.

За производот

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Ширина:
6inch
Материјал Тип:
Delrin
Бренд Име:
GFYSHIP
Име На Модел:
За 2011-2013 Suzuki GSX-R 600/750
Објектот Висина:
5inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
15inch
Тип На Производ:
За 2011 2012 2013 Suzuki GSX-R 600/750

Слични предлози