.

.

Мотор За 2004 - 2005 Година Хонда CBR 1000RR CBR1000RR CBR 1000 RR Јаглерод Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

Мотор За 2004 - 2005 Година Хонда CBR 1000RR CBR1000RR CBR 1000 RR Јаглерод Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

DEN 1378.00
DEN 1584.00
-13 %

Износ
Во продавницата.

Рамка лизгачи помогне да се заштити рамка, моторот случаи и лакот/маска за да се минимизира трошоците за поправка
Количина : 1 пар ,Мотоцикл замена на Резервни Делови , објектот е 100% нови брендирани
Инструкции : Нема Настава упатство
Боја : исто како слика шоу
Материјал : Delrin
Обтекател Намалување На : Никој
Погодни За :
2004 - 2005 година Хонда CBR 1000 RR Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна. Ви благодариме за вашето разбирање.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) .Телефон мора да се for international express превозот. Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга. за превозот безбедно.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директна и
ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.
2)превозот време :
Обично, објектот ќе биде предаден од по 6 работни дена од денот на плаќање расчисти датум. Овие трошоци се на купувачот одговорност.

За производот

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Ширина:
6inch
Материјал Тип:
Delrin
Бренд Име:
GFYSHIP
Име На Модел:
За 2004 - 2005 година Хонда CBR 1000RR
Објектот Висина:
5inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
15inch
Тип На Производ:
За 2004 - 2005 година Хонда CBR 1000RR

Слични предлози