.

.

Мотор За 2002-2003 Година Kawasaki ZX9R ZX-9R Црна Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

Мотор За 2002-2003 Година Kawasaki ZX9R ZX-9R Црна Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

DEN 997.00
DEN 1146.24
-13 %

Износ
Во продавницата.


Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) .
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
клиентите Задоволителна
1.Телефон мора да се for international express превозот.
2)превозот време :
Обично, објектот ќе биде предаден од по 6 работни дена од денот на плаќање расчисти датум.
- Во однос на Увозните давачки , даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Нејзините трошоци се на товар на купувачот одговорност. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директна и
ние ќе се потрудиме да ви помогне. Ви благодариме за вашето разбирање. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5. Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.

За производот

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Ширина:
6inch
Име На Модел:
За 2002-2003 година Kawasaki ZX9R
Материјал Тип:
Delrin
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
5inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
15inch
Тип На Производ:
За 2002-2003 година Kawasaki ZX9R

Слични предлози