.

.

Мотор За Хонда CBR600 F2 F3 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 Црна Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

Мотор За Хонда CBR600 F2 F3 1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 Црна Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

DEN 997.00
DEN 1146.24
-13 %

Износ
Во продавницата.

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ова е 1" подолго од оригиналот Количина : 1 пар ,Мотоцикл замена на Резервни Делови , објектот е 100% брендирани нови Инструкции : НЕМА настава Боја : исто како што сликите покажуваат Материјал : Delrin Должина : 4" Обтекател Сече : Да се Намали на маска за да им овозможи на лизгачи за да штрчат.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Овие трошоци се на купувачот одговорност. за превозот безбедно.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.
- Во однос на Увозните давачки , даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Рамка лизгачи помогне да се заштити рамка, моторот случаи и лакот/маска за да се минимизира трошоците за поправка на Оваа рамка лизгачот е ПРОДОЛЖЕН.Телефон мора да се for international express превозот.
Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) . Ви благодариме за вашето разбирање. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.

За производот

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Име На Модел:
За 1991-1998 година Хонда CBR 600 F2 F3
Објектот Ширина:
6inch
Материјал Тип:
Delrin
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
5inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
15inch
Тип На Производ:
За 1991-1998 година Хонда CBR 600 F2 F3

Слични предлози