.

.

Мотор За Suzuki GSXR600 GSXR750 2005-2008 година Јамаха FJR1300 2006-2010 Црна Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

Мотор За Suzuki GSXR600 GSXR750 2005-2008 година Јамаха FJR1300 2006-2010 Црна Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

DEN 1587.00
DEN 1824.00
-13 %

Износ
Во продавницата.

Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
даноци
- Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност.
- Во однос на Увозните давачки , даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) .
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.
2)превозот време :
Обично, објектот ќе биде предаден од по 6 работни дена од денот на плаќање расчисти датум. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. за превозот безбедно. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
клиентите Задоволителна
1. Рамка лизгачи помогне да се заштити рамка, моторот случаи и лакот/маска за да се минимизира трошоците за поправка Количина : 1 пар ,Мотоцикл замена на Резервни Делови , објектот е 100% брендирани нови Инструкции : Нема Настава водич Боја : исто како слика покаже Материјал : Delrin Обтекател Намалување на : Не Одговара За : Suzuki GSXR 600/750 2005-2008 година Јамаха FJR1300 2006-2010 Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.

За производот

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Ширина:
6inch
Име На Модел:
За Suzuki GSXR 600/750 2005-2008 година Јамаха FJR1300 2006-2010
Материјал Тип:
Delrin
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
5inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
15inch
Тип На Производ:
За Suzuki GSXR 600 750 2005 2006 2007 2008 K5
M:
За Јамаха FJR1300 2006 2007 2008 2009 2010

Слични предлози