.

.

Мотор За Kawasaki Ninja 250 250R EX250 2009 2010 2011 Јаглерод Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

Мотор За Kawasaki Ninja 250 250R EX250 2009 2010 2011 Јаглерод Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

DEN 2506.00
DEN 2880.00
-13 %

Износ
Во продавницата.


Ние ќе ви даде детали на превозот што треба. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) . Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата.
2)превозот време :
Обично, објектот ќе биде предаден од по 6 работни дена од денот на плаќање расчисти датум. Рамка лизгачи помогне да се заштити рамка, моторот случаи и лакот/маска за да се минимизира трошоците за поправка
Количина : 1 пар ,Мотоцикл замена на Резервни Делови , објектот е 100% нови брендирани
Инструкции : Нема Настава упатство
Боја : исто како слика шоу
Материјал : Delrin
Обтекател Намалување На : Никој
Погодни За :
2008-2013 Kawasaki Ninja 250 / 250 R / EX250 Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете. Ви благодариме за вашето разбирање.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директна и
ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Нејзините трошоци се на товар на купувачот одговорност.
- Во однос на Увозните давачки , даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.

За производот

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Име На Модел:
За 2008-2013 Kawasaki Ninja 250 / 250R / EX250
Објектот Ширина:
6inch
Материјал Тип:
Delrin
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
5inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
15inch
Тип На Производ:
За Kawasaki Ninja 250 250R EX250 2009 2010 2011

Слични предлози