.

.

Мотор За 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 Хонда CBR 600 CBR600 F4 F4i Не се Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

Мотор За 1999 2000 2001 2002 2003 2004 2005 2006 Хонда CBR 600 CBR600 F4 F4i Не се Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

DEN 984.00
DEN 1131.84
-13 %

Износ
Во продавницата.

Ви препорачуваме да користите dremel алатка да се направи дупка поголеми Инсталација Оценка Одговара За : 1999-2006 Хонда CBR 600 F4 / F4i Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.
Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) .Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5.
2)превозот време :
Обично, објектот ќе биде предаден од по 6 работни дена од денот на плаќање расчисти датум. за превозот безбедно. Ова е 1" подолго од оригиналот Количина : 1 пар ,Мотоцикл замена на Резервни Делови , објектот е 100% брендирани нови Инструкции : нема инструкции Боја : исто како што сликите покажуваат Материјал : Delrin Обтекател Сече : Да се Намали на маска за да им овозможи на лизгачи за да штрчат. Нејзините трошоци се на товар на купувачот одговорност.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ви благодариме за вашето разбирање. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
- Во однос на Увозните давачки , даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем
​.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.
Кликнете тука за да видите повеќе :
Ако тоа е погодно, ве молиме да се соберат нашата продавница, со цел подобро да се добиваат нови информации за производот и промотивни информации~~ Рамка лизгачи помогне да се заштити рамка, моторот случаи и лакот/маска за да се минимизира трошоците за поправка на Оваа рамка лизгачот е ПРОДОЛЖЕН.

За производот

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Ширина:
6inch
Материјал Тип:
Delrin
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
5inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
15inch
Име На Модел:
За 1999-2006 Хонда CBR 600 F4 / F4i
Тип На Производ:
За 1999-2006 Хонда CBR 600 F4 / F4i

Слични предлози