.

.

Мотоцикл За 2006-2007 година Kawasaki ZX10R ZX-10R Јаглерод Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

Мотоцикл За 2006-2007 година Kawasaki ZX10R ZX-10R Јаглерод Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

DEN 2742.00
DEN 3151.68
-13 %

Износ
Во продавницата.

Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Нејзините трошоци се на товар на купувачот одговорност. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
- Во однос на Увозните давачки , даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга. Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5.
Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) .
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.Телефон мора да се for international express превозот.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директна и
ние ќе се потрудиме да ви помогне. за превозот безбедно.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Ви благодариме за вашето разбирање.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.

За производот

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Ширина:
6inch
Материјал Тип:
Delrin
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
5inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
15inch
Име На Модел:
За 2006-2007 година Kawasaki ZX10R
Тип На Производ:
За 2006-2007 година Kawasaki ZX10R

Слични предлози