.

.

Мотор За Kawasaki Ninja ZX-6R / ZX6R 2007 2008 Јаглерод Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

Мотор За Kawasaki Ninja ZX-6R / ZX6R 2007 2008 Јаглерод Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

DEN 1378.00
DEN 1584.00
-13 %

Износ
Во продавницата.


Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директна и
ние ќе се потрудиме да ви помогне. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Рамка лизгачи помогне да се заштити рамка, моторот случаи и лакот/маска за да се минимизира трошоците за поправка Количина : 1 пар ,Мотоцикл замена на Резервни Делови , објектот е 100% брендирани нови Инструкции : Нема Настава водич Боја : исто како слика покаже Материјал : Delrin Обтекател Намалување на : НЕ Одговара За : 2007-2008 Kawasaki Ninja ZX-6 R / ZX6 R Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.
клиентите Задоволителна
1.Телефон мора да се for international express превозот. Ви благодариме за вашето разбирање. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Нејзините трошоци се на товар на купувачот одговорност.
2)превозот време :
Обично, објектот ќе биде предаден од по 6 работни дена од денот на плаќање расчисти датум.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. за превозот безбедно.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга.
даноци
- Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).
Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) .

За производот

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Ширина:
6inch
Материјал Тип:
Delrin
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
5inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
За 2007-2008 Kawasaki Ninja ZX-6R / ZX6R
Објектот Должина:
15inch
Тип На Производ:
За 2007-2008 Kawasaki Ninja ZX-6R / ZX6R

Слични предлози