.

.

Мотоцикл За 2006-2007 година Kawasaki ZX10R ZX-10R Црна Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

Мотоцикл За 2006-2007 година Kawasaki ZX10R ZX-10R Црна Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

DEN 2714.00
DEN 3120.00
-13 %

Износ
Во продавницата.

Рамка лизгачи помогне да се заштити рамка, моторот случаи и лакот/маска за да се минимизира трошоците за поправка Количина : 1 пар ,Мотоцикл замена на Резервни Делови , објектот е 100% брендирани нови Инструкции : Нема Настава водич Боја : исто како слика покаже Материјал : Delrin Обтекател Намалување на : НЕ Одговара За : 2006-2007 Kawasaki ZX10 R Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директна и
ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.
даноци
- Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.
клиентите Задоволителна
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Нејзините трошоци се на товар на купувачот одговорност.
- Во однос на Увозните давачки , даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Купувачите Информации :
Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни,достапен начин на превозот услуга.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.

За производот

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Ширина:
6inch
Материјал Тип:
Delrin
Бренд Име:
GFYSHIP
Објектот Висина:
5inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
15inch
Име На Модел:
За 2006-2007 година Kawasaki ZX10R
Тип На Производ:
За 2006-2007 година Kawasaki ZX10R

Слични предлози