.

.

За Suzuki GSXR 600 GSXR600 2001 2002 2003 GSXR 750 GSXR750 2000-2003 К1 Црна Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

За Suzuki GSXR 600 GSXR600 2001 2002 2003 GSXR 750 GSXR750 2000-2003 К1 Црна Нема Намали Рамка Лизгачи несреќа Паѓа заштита

DEN 1420.00
DEN 1632.00
-13 %

Износ
Во продавницата.


Повратни информации :
Ако сте задоволни со купување и нашата вкупна услуга, твојот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ви благодариме за вашето разбирање.
Ако планирате да ни даде неутрален/негативни повратни информации, ве молиме пишете ни веднаш, така што ќе можат да го прават нашите најдобри за решавање на вашиот проблем. Рамка лизгачи помогне да се заштити рамка, моторот случаи и лакот/маска за да се минимизира трошоците за поправка Количина : 1 пар ,Мотоцикл замена на Резервни Делови , објектот е 100% брендирани нови Инструкции : Нема Настава водич Боја : исто како слика покаже Материјал : Delrin Обтекател Намалување на : Не Одговара За : 2001-2003 Suzuki GSXR 600 2000-2003 Suzuki GSXR 750 Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
клиентите Задоволителна
1. Јас сум тука и се подготвени да ви помогнат со какви било прашања или проблеми што би можеле да имаат пред или по купувањето. Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Мојата цел е да бидете сигурни дека сте среќни клиент и пријатен шопинг со нас. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од курирска компанија и локалните обичаи/давачки.
Сепак, за да се избегнат било какви потенцијални oversights, јас respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии, и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.
- Во однос на Увозните давачки , даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1).Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директна и
ние ќе се потрудиме да ви помогне.

За производот

Тип На Објект:
Паѓа Заштита
Објектот Ширина:
6inch
Материјал Тип:
Delrin
Бренд Име:
GFYSHIP
Име На Модел:
За 2001-2003 Suzuki GSXR 600 2000-2003 Suzuki GSXR 750
Објектот Висина:
5inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Објектот Должина:
15inch
Тип На Производ:
За 2001-2003 Suzuki GSXR 600 2000-2003 Suzuki GSXR 750

Слични предлози